טוסה דה מאר

טוסה דה מאר, נמצאת 100 ק”מ מברצלונה לכיוון צרפת. תארו לעצמכם את “דרום צרפת”, תיארתם? אז פחות או יותר ככה נראה האיזור של טוסה דה מאר – הרים מכוסים ביערות, צוקים ונוף מדהים לים.

איך להגיע לטוסה דה מאר?

קיימות מספר אפשרויות, הפשוטה מביניהן – אוטובוס מהיר, מתחנה מרכזית בברצלונה, קצת יותר משעה ואתם בטוסה דה מאר. כרטיס עולה -כ8 יורו יותר מאשר כרטיס ברכבת, אבל אין רכבת ישירה – כדי להגיע לטוסה דה מאר ברכבת צריך להחליף רכבת פעם אחת ואחרי זה לנסוע באוטובוס. אז המלצה, אוטובוס מהיר שיצוא כל שעה וחצי.

מארק שאגאל קרא למקום זה “גן עדן כחול”. רחובות ציוריים של כפר דייגים עתיק, מבצר שנמצא ממש מעל חוף, ים נהדר. כל זה הופך את טוסה דה מאר לאחד המקומות היפים בקוסטה ברווה.

בנוסף לעיירה ולחוף, בטוסה דה מאר ניתן לצאת ל”הפלגה קטנה” על אחד מהסירות הרבות שמציעים את שירותיהם על החוף. אפשר פשוט לעשות סיבוב על הסירה ואפשר להישאר באחד מהחופים, עוד יותר שקטים, בהם עוצרות הספינות ולחזור לטוסה, באחד מהסיבובים הבאים של הסירה.

הצעה שלנו – תיקחו סירה קטנה. היתרון העיקרי – סירות קטנות נכנסות למערות ימיות וזה משהו ממש מיוחד.

ללא ספק יום בטוסה דה מאר, הפך ל”נופש ימי”, הכי טוב שלנו בברצלונה ובכלל.

האווירה בעיירה עצמה – נהדרת. מסעדות קטנות, בתים ישנים ויפים, רחובות צרים, כל זה הופך את טוסה ליעד מאד פופולארי עבור תיירים בכל העולם.

שיאו של היום היה במופע פלמנקו

One thought

  1. מקום מדהים חוף משגע מסעדות ובתי קפה טובים. מקום נפלאלקניות. מחירים סבירים. מומלץ באהבה

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *