שופינג בברצלונה

בברצלונה קיים מבחר ענק של חנויות – מבוטיקים מאד יוקרתיים ומיוחדים, עד חנויות “אסייתיים” בהן ניתן לקנות בגדים תמורת כמה יורו.

רוב החנויות מרוכזות במרכז העיר. אבל לא כדאי לעשות שופינג על “לה רמלה” עצמה – בגלל מחירים “תיירותיים” ותורים ענקיים.

אשתי עשתה את השופינג שלה ברחוב Passeig de Gracia. ברחוב זה נמצאות חנויות רבות, גם בוטיקים וגם חנויות של רשתות מוכרות. כולל חנות ענקית של רשת ZARA, שבה עשינו את רוב הקניה.

בנוסף לחנויות הנמצאות לאורך הרחובות המרכזיים, עובדים בברצלונה מספר קניונים, הידועים מבניהם  El Corte Ingles Placaו- El Corte Ingles Portal de l’Angel  הראשון נמצא בכיכר קטלוניה והשני בכמה מטרים ממנו בכתובת Avenida Portal de l’Àngel 19-21. קניון El Corte Ingles Placa נחשב לאחד הגדולים בספרד כולה.

ואם אתם ממש רוצים להקדיש איזה יום עבור שופינג בברצלונה אז ממליצים על אאוטלט -La Roca VillageвLa Rocadel Vallès  הוא נמצא כ36 קילומטר מברצלונה. בתוכו עובדים כ-100 חנויות, שמוכרים מוצרים שלהם עם הנחות ענק כל השנה. . לנוחות הלקוחות, מאזור כיכר קטלוניה (כתובת Carrer de Casp, 32),  3 פעמים ביום, בימים שני עד שבת, עובר אוטובוס ישיר. זמן יציאה 9-00, 11-00 ו 16-00. זמני חזרה מכפר רוקה לברצלונה – 15-00, 17-00 ו 21-00. כרטיס עולה 12 יורו, הלוך וחזור. אתר של אאוטלט.

נמשיך ליום שני בברצלונה

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *